We are a leading Manufacturer of industrial ac drives and crompton greaves vfd from Indore, India.
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Power | 3 HP |
| Usage | for Pumps |
| Input Voltage | 220V |
| Input Phase | 3 - Phase |
| Brand | SCHNEIDER |
| Input Frequency | 60Hz |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| phase | Three phase |
| Power | 3 HP |
| Usage | for Pumps |
| Frequency | 50Hz |
| Brand | ABB |
| Input Phase | 1 - Phase |
| Country of Origin | Made in India |
Avinash Sharma (Proprietor)
ABR Technical Service
112, Raja Ram Mohan Roy Complex, M.t.h. Compound, Mahatma Gandhi Marg
Indore - 452001, Madhya Pradesh, India